TurizmEkspres’e Hoşgeldiniz!

Hakkımızda

2007 yılında kurulduğundan bu yana vize başvuru hizmeti veren TurizmEkspres, 2015 yılı itibariyle dünyanın her ülkesine vize alabilecek kadar sektör deneyimi kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, özellikle 2012 yılından beri “Memnuniyet” anketleri gerçekleştirmektedir. Yapılan anketler sonucunda, bizi tercih eden 5.000’e yakın müşterinin %90 oranında memnun kaldığı tespit edilmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş, vize başvuru sektöründe lider ve itibarlı bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir firmayız.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra, yasal düzenlemelerin uygulanması, sosyal sorumluluk bilinci ve kalite standartlarının uygulanması ön planda tutulmaktadır. Bu vizyonumuz doğrultusunda; kendimizi geliştirmek, hizmetlerimizi ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

Vize başvuru işlemlerinde ve turizm-seyahat danışmanlığında ilkeli bir misyonuna sahip olan TurizmEkspres, kuruluşundan itibaren hızlı ve güvenli adımlarla turizm sektöründe ilerlemektedir.

Bizi Tercih Edin Çünkü…

Vize başvuru işlemlerinde ve turizm-seyahat danışmanlığında ilkeli bir misyonuna sahip olan TurizmEkspres, kuruluşundan itibaren hızlı ve güvenli adımlarla turizm sektöründe ilerlemektedir.

 • Çözüm Odaklı Yaklaşım

  Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.

 • Doğru İletişim

  Müşterilerimizi önce dinleriz ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. Çünkü bizce iletişim önce dinlemekle başlar.

 • Dürüstlük

  Müşterilerimize net sözler veririz ve verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz. Karşılıklı güven inşa ederiz.

 • Gelişim

  Müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmak adına, her zaman sektörü yakından takip eder ve kendimizi geliştiririz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimizin Yorumları

TuzimEkspres ekibine çok teşekkür ederim. Aynen söz verdikleri gibi, acil iş seyahatim için gereken Fransa schengen vizesini sadece 1 günde adıma çıkarttılar.

Özgür Kazancı

Vize başvuru işlemleri konusundaki deneyimleri süper. Ev hanımı olduğum için Schengen vizesi alabileceğime dair hiç umudum yokken, TurizmEkspres sadece 1 hafta içinde olumlu sonuç alarak beni gerçekten şaşırtmayı başardı.

Aslıhan Çerezci

Daimi bir müşteriniz olarak tüm TurizmEkspres ekibine ve özellikle de firma sahibi Yücel Bey’e teşekkür ederim. Tüm ekibin candan ilgi ve alakası, her konuda yardım çabası takdire değer. Bizim gibi devamlı seyahat eden işadamlarına sunduğunuz kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

Bircan Ozan

Gerçekten de hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Vize işlemlerini bilmediğim için kendilerine onlarca soru sordum ve yardım istedim, hiç usanmadan anında yardımcı olup çözüm ürettiler.

Mehmet Ali Çebioğlu

TurizmEkspres ile çalışmak bana ayrıcalıklar kazandırdı. Başkaları vize almak için haftalarca beklerken ve evrak işleriyle uğraşırken, ben kısa sürede vizemi alıp seyahate çıkabiliyorum

Güven Turgutlu

Devamlı seyahat etmek durumunda olan biri olarak, kendileriyle çalışmaya başladığım ilk günden beri memnun olduğum adı gibi ekspres firma.

Merve Üstülercin
Bizimle İletişime Geçin
Copyright © 2007-2015 TurizmEkspres Seyahat Organizasyon Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.